WYGRAJ PODRÓŻ MARZEŃ NA BLACK FRIDAY!

30.10.2023

W Panoramie na Black Friday można wygrać podróż marzeń!

Galeria Panorama ufunduje swoim klientom voucher na wycieczkę w biurze podróży wakacje.pl, a także karty podarunkowe na zakupy. To wszystko w ramach akcji specjalnej z okazji Black Friday, która startuje już od początku listopada. Zwycięzca nagrody głównej zostanie ogłoszony 
w ostatnim dniu trwania akcji, 25 listopada.

Aby mieć szansę na wygranie nagrody głównej, należy zbierać paragony za listopadowe zakupy w galerii. W akcji liczą się wszystkie paragony zarejestrowane od 1 do 25 listopada. Osoba, która uzbiera ich najwięcej, otrzyma voucher na wycieczkę.

24 i 25 listopada z paragonami należy zgłosić się na stoisko promocyjne w Panoramie, gdzie zostaną one zarejestrowane. Oprócz nagrody głównej, na wymarzoną wycieczkę, centrum przygotowało jeszcze inne prezenty, którymi obdaruje swoich klientów z okazji Black Friday. 

Osoby, które zarejestrują zakupy za min. 150 zł na maksymalnie 3 paragonach otrzymają nagrodę gwarantowaną – kartę przedpłaconą o wartości 30 zł, na zakupy w sklepach galerii, co będzie z pewnością miłym prezentem w przedświątecznym czasie.

Z akcji wyłączone są paragony za zakupy w marketach Carrefour, a także za produkty m.in. alkoholowe czy tytoniowe. Liczba kart w promocji jest ograniczona. Cały regulamin akcji Black Friday dostępny jest poniżej.

Regulamin dostępny: KLIK